naroznik

Chcesz kupić nowy narożnik do salonu? Szeroka gama różnorodnych modeli dostępnych obecnie w sprzedaży może zawrócić w głowie każdemu kupującemu. Czym kierować się przy wyborze modnej i wygodnej rogówki?

Narożnik do salonu – duży czy mały?

Meble jak kanapa rogowa są oferowane w wielu wariantach wymiarowych i mogą być one dopasowane zarówno do niewielkiej kawalerki, jak i do salonu w dużym domu. Pod uwagę należy wtedy wziąć wymiary narożnika, by dostosować je do metrażu wnętrza.

W małych salonach najczęściej umieszczane są niewielkie rogówki, a także kanapy z szezlongiem, które zapewniają większy komfort wypoczynku dla dwóch lub trzech osób. Z kolei w dużym salonie nie trzeba zwykle ograniczać się pod kątem wymiarów mebla i można zdecydować się na model, który będzie odpowiadała liczbie domowników i indywidualnym wymaganiom.

Modna kanapa rogowa – jaki model wybrać?

Trendy w wystroju wnętrz stale się zmieniają. Jaka kanapa rogowa jest obecnie najmodniejsza?

Zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się obecnie meble wypoczynkowe tapicerowane welurem, które ze względu na ten materiał mają bardzo elegancki, szykowny wygląd. Wśród popularnych kolorów znajdują się szmaragdowy, granatowy.

Nadal chętnie kupowane są także narożniki w klasycznej szarości, które pasują do wielu aranżacji, między innymi skandynawskich, loft czy nowoczesnych.

Ciekawą opcją do wnętrz klasycznych i loft będzie także kanapa rogowa z pikowaniem w stylu Chesterfield, która dzięki niemu nabiera eleganckiego, pałacowego wymiaru. Takie kanapy świetnie wyglądają też we wnętrzach glamour. Obijane są różnymi materiałami, między innymi welurem, skórą.

Narożnik z funkcją spania – o czym musisz pamiętać?

Gdy kanapa rogowa ma służyć również jako miejsce do spania, należy także uwzględnić jej budowę, aby korzystanie z niej było komfortowe również po rozłożeniu.

Rozkładane narożniki, czyli narożniki z funkcją spania kupowane są obecnie bardzo często do wielu wnętrz. Świetnie nadają się one do kawalerek, ale także do domów, gdzie często nocuje się gości.

Wygodna kanapa rogowa powinna być wyposażona w komfortowe, grube podłoże do snu o odpowiednich wymiarach dopasowanych do sylwetki użytkownika. Warto także zwrócić uwagę na sposób jej rozkładania – najwygodniejsze w użyciu będą narożniki rozkładane do przodu.

Gdzie kupić modną i wygodną rogówkę z funkcją spania?

Szeroka gama narożników z funkcją spania jest obecnie dostępna w wielu sklepach – popularnych marketach meblowych, sklepach internetowych, a także bezpośrednio u producentów.

Dodaj komentarz