dom pokazowy

Aby spełnić swoje marzenie o domu jednorodzinnym, skorzystaj z pomocy ekspertów. Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow ma duże doświadczenie w projektowaniu oraz w budowie domów na zamówienie klientów. Poznaj jego ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Coraz więcej osób planujących wybudowanie domu decyduje się na korzystanie z usług generalnych wykonawców. Wsparcie firmy wykonującej domy na zamówienie to najlepszy wybór, gdy celem jest szybka i kompleksowa realizacja prac.

Czym zajmuje się Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Od ponad 15 lat Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zajmuje się świadczeniem usług budowlanych na zamówienie klientów.

Firma specjalizują się w budownictwie mieszkalnym, wykonując domy jednorodzinne w stanie deweloperskim na bazie dwóch funkcjonalnych projektów z opcją ich personalizacji.

Kompleksowa obsługa, jaką oferuje Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, pozwala na spełnienie swojego marzenia o własnym domu jeszcze łatwiej.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – oferta firmy

Firma prowadzi usługi w ramach kompleksowej budowy domów jednorodzinnych. Jej oferta obejmuje prace jak:

  • Przygotowanie projektu oraz jego adaptacja do działki klienta.
  • Obsługa geodezyjna budowy domu.
  • Sporządzenie dokumentacji i dostarczenie jej do urzędów.
  • Zamówienie oraz dostawa materiałów budowlanych
  • Budowa domu według uzgodnień.
  • Świadczenie nadzoru budowlanego.
  • Dodatkowe usługi w ramach wykonania instalacji – instalacja grzewcza, fotowoltaika, pompa ciepła, rekuperacja i inne instalacje.

Na jakim obszarze działa Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Usługę jak budowa domu jednorodzinnego – https://dom-pokazowy.pl/ Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow świadczy głównie na obszarze powiatów poznańskiego oraz średzkiego, między innymi miejscowości jak Kórnik, Środa Wielkopolska, Mosina, Komorniki i w okolicznych miejscowościach.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – zobacz domy pokazowe

Dla klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi budowy domu jednorodzinnego Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow przygotowało dwa domy pokazowe w metrażu 75 oraz 90 metrów kwadratowych. Dzięki nim można zapoznać się z konstrukcją budynków i zastosowanymi do ich wykonania technologiami i materiałami przed zdecydowaniem się na zamówienie usługi w firmie.

Domy pokazowe Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow można zobaczyć również na stronie internetowej firmy wraz z ich rzutami.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy zapewnia pełną pomoc w realizacji prac budowlanych – skorzystaj z kompleksowej pomocy przy budowie domu jednorodzinnego!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Dodaj komentarz