W obecnych czasach dostępne są produkty, które każdą łazienkę zamienią w wyjątkowe, funkcjonalne i przestronne miejsce.

Producenci wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferują kabiny prysznicowe, umywalki, a także wanny pasujące do łazienek o małym metrażu. Oferowane wyposażenia jest dostępne w różnych wymiarach i coraz częściej producenci oferują produkty „szyte na miarę”.

Poznaj inspiracje SANPLAST, z którymi aranżacja małej łazienki nie będzie problemem

Jednym z czołowych producentów wyposażenia łazienek w Polsce jest SANPLAST. Dzięki wielu rozwiązaniom, jakie oferuje firma, każda łazienka, nawet ta najwęższa, czy ta która wydawała się niemożliwa do zaaranżowania, stanie się przytulna, funkcjonalna i komfortowa.

Jednym z częściej występujących problemów w aranżacji łazienki jest skośny dach. Warto w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Wówczas z pomocą w wyposażeniu przychodzą bogate oferty wanien, które idealnie sprawdzą się w tego typu miejscach. W ofercie SANPLAST SA dostępnych jest wiele propozycji, które możemy wykorzystać w takiej sytuacji. Wanna pod skosami to zawsze najbardziej funkcjonalne rozwiązanie. Obecnie najczęściej w takie miejsce wybierane są wanny wolnostojące lub wanny przyścienne. Ich niekwestionowanymi atutami jest ciekawy i ponadczasowy design. Dodatkowo wspaniale podkreślą niebanalny charakter każdej łazienki.

W niewielkich przestrzeniach łazienkowych, w których dodatkową trudnością są skosy zdecydowanie częściej wybiera się zamontowanie prysznica. SANPLAST oferuje wiele rozmiarów i kształtów kabin, które wpiszą się w każdą przestrzeń. O ile wannę umieścić możemy śmiało pod skosami, to strefę prysznica oraz umywalkę starajmy się zlokalizować w najwyższej części łazienki. Najlepiej, tam, gdzie wysokość to minimum 210 cm. Coraz bardziej popularne- także w niewielkich przestrzeniach są kabiny typu walk-in, które doskonale współgrać będą z niskim brodzikiem- zapewniając bezproblemowe wejście i wyjście ze strefy prysznicowej . W przypadku, gdy w łazience mamy wnękę, warto wykorzystać jej potencjał i stworzyć w niej swoje wymarzone miejsce kąpielowe.

„Od wielu lat tworzymy produkty, które z powodzeniem wdrożymy do każdej łazienki. Dzięki nim możemy stworzyć idealne, komfortowe i dostosowane do naszych potrzeb miejsce. Wiemy o tym, że nietypowe powierzchnie potrzebują niestandardowego podejścia do aranżacji. Dlatego w SANPLAST SA mamy także możliwość konfiguracji kabiny, która będzie dostosowana do potrzeb Klienta. Jeśli zatem np. Twoja łazienka posiada nietypowy wymiar wciąż możesz zaplanować jej układ w sposób estetyczny i komfortowy – zamawiając nasze kabiny prysznicowe na wymiar.” – podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Marketingu SANPLAST SA.

Dodaj komentarz