zabiegi kosmetyczne

Dzięki zabiegom oferowanym w salonach kosmetycznych można kompleksowo zadbać o wygląd swojej cery oraz ciała. Jakie z nich warto wypróbować? Zobacz najpopularniejsze zabiegi prowadzone przez kosmetyczkę!

Mikrodermabrazja twarzy

Chociaż domowe peelingi są skuteczne, to jednak nie dają one aż tak dobrych efektów jak zabiegi oczyszczające prowadzone przez kosmetyczkę. Do najczęściej prowadzonych tego typu procedur zaliczana jest mikrodermabrazja, której zadaniem jest mechaniczne złuszczanie skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa czy korundowa może natychmiast oczyścić skórę, a także przygotować ją do wykonania kolejnych zabiegów. Dostępny jest również specjalny zabieg przeznaczony dla cery wrażliwej, suchej, który określany jest mianem oxybrazji.

Peelingi kwasowe

Kwasy są obecnie bardzo popularne i często używane w pielęgnacji skóry twarzy. Pozwalają one nie tylko na złuszczenie skóry, ale dodatkowo zmniejszają widoczne na niej niedoskonałości, między innymi zmarszczki, przebarwienia, blizny. Kwasy dodatkowo nasilają procesy odnowy skóry i pomagają w utrzymaniu jej młodego wyglądu na długi czas.

Peelingi kwasowe można prowadzić w domach, ale w gabinetach kosmetycznych są one oferowane w wyższych stężeniach, dlatego pozwalają na uzyskanie o wiele lepszych efektów, także przy dużych defektach skórnych.

Duży wybór zabiegów dla każdej cery – salon kosmetyczny Gliwice – https://cataleyabeauty.pl/ sprawdź ofertę i umów się na wizytę już teraz!

Masaże

W gabinetach kosmetycznych można również skorzystać z różnego rodzaju masażów prowadzonych przez wykwalifikowanych masażystów i masażystki.

Do wyboru jest szeroka gama różnych masażów, między innymi są to masaże relaksacyjne, w tym masaże egzotyczne, na przykład z użyciem gorących kamieni czy stempli ziołowych, masaże upiększające, klasyczne. Wybrane gabinety oferują również nowoczesne masaże podciśnieniowe, czyli endermologię.

W wielu salonach dostępne są również masaże twarzy, które pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów w pielęgnacji cery. Mogą być one wtedy połączone z wykonaniem innych zabiegów.

Zabiegi z użyciem fal radiowych, ultradźwięków

Fale radiowe oraz ultradźwięki są bardzo skuteczne w niwelowaniu różnych problemów skórnych.

Pozwalają one między innymi na zmniejszenie widoczności zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, a także pozytywnie wpływają na wygląd skóry ciała, na przykład mogą podnosić pośladki.

Depilacja

W gabinetach można też skorzystać ze skutecznej depilacji z użyciem różnych metod, na przykład woskowania czy depilacji pastą cukrową.

Wybrane gabinety prowadzą też usługi depilacji laserowej, która pozwala na trwałe usuwanie owłosienia.

Dodaj komentarz