Planowanie niezapomnianego wesela, które utkwi wszystkim gościom w pamięci, jest niebywale trudne. Przyszli małżonkowie stoją przed wieloma ważnymi decyzjami. Muszą nie tylko wynająć odpowiednią salę, zadbać o jej wystrój i poczęstunek, ale także pomyśleć o ciekawych atrakcjach.

Pomysły na atrakcje weselne dla gości

Oto kilka sprawdzonych atrakcji, które przypadną do gustu większości zaproszonych osób.

Foto budka

Foto budki to wspaniałe atrakcje dla gości weselnych. Tego rodzaju praktyczne rozwiązanie, urozmaici ten wieczór, dając możliwość utrwalenia wspólnie spędzonych chwil. Stanowi ona ciekawą alternatywę dla tradycyjnych sesji fotograficznych i może być ich uzupełnieniem. Budka stanie się miejscem, gdzie będzie można wykonać śmieszne i kreatywne zdjęcia, z rekwizytami i tłami tematycznymi. Co ważne, daje ona możliwość ich personalizacji.

Pamiątkowa księga gości

Pamiątkowe księgi gości to także znakomity sposób na urozmaicenie wesela, jak i zadbanie o to, aby mieć po nim piękną pamiątkę. Wystarczy tylko sięgnąć po kolorowe markety i długopisy, aby stworzyć unikalne życzenia dla Pary Młodej wraz z ilustracją. Do wpisów można dołączyć także zdjęcia zrobione w fotobudce.

Pokazy ognia albo sztucznych ogni

Wszelkiej maści pokazy to znakomite atrakcje weselne dla gości w każdym wieku. Dadzą wiele radości dzieciom, jak i seniorom. Ogień, taniec, muzyka i pirotechnika to gwarancja efektownej oprawy całego wesela. Podczas występów, gości można namówić do wspólnej zabawy. Ciekawą propozycją jest też profesjonalny pokaz sztucznych ogni lub wspólne odpalenie rac. Takie atrakcje będą stanowiły ciekawe tło do wyjątkowych zdjęć z wesela.

Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa to propozycja dla wszystkich miłośników słodyczy. Przepływająca czekolada nie tylko fenomenalnie się prezentuje, ale też zachęca do skosztowania. Obok urządzenia warto rozłożyć np. owoce, które można zamoczyć w czekoladzie. Atrakcja ta to sposób na pyszną zabawę!

Karaoke

Kolejną propozycją na atrakcje dla gości weselnych jest karaoke. Śpiewanie największych hitów to znakomita okazja do zacieśniania rodzinnych więzi. Warto dodać, że to tania rozrywka, a więc mogą sobie na nią pozwolić także te pary, które nie dysponują dużym budżetem na organizację wesela.

Zimne ognie

Gościom weselnym warto też rozdać bezpieczne zimne ognie. Stanowią one piękną oprawę tego wyjątkowego dnia i przydadzą się podczas robienia zdjęć. Zimne ognie spodobają się również dzieciom.

Zabawy i atrakcje są nierozłącznym elementem każdego wesela. Wprawiają w miły nastrój i dostarczają mnóstwo radości. Warto więc zadbać, aby w tym wyjątkowym dniu ich nie zabrakło.

Dodaj komentarz