kosze

koszeNieważne czy będą z wikliny, rattanu, drutu czy po prostu z papieru i plastiku – do wyboru do koloru. Kosze i pudełka pozwolą nam zorganizować przestrzeń w mieszkaniu, zadbają o porządek i jednocześnie modnie nam go udekorują. W koszach i koszyczkach możemy trzymać tekstylia, akcesoria dla zwierząt domowych, zabawki dzieci, przybory biurowe, części garderoby. W kuchni niezastąpione będą pojemniki szklane i plastikowe na przyprawy, płatki śniadaniowe, makarony…

  1. Druciane kosze – najnowszy trend wnętrzarski! Pełnią nie tylko rolę dekoracyjną podkreślając w szczególności styl loftowy lub skandynawski. Wyłożone od wewnątrz tkaniną w kolorach naturalnych będą idealne na drokoszebiazgi, gazety, czy nawet zabawki dla dzieci.
  1. Plecione kosze nawiązujące do natury zarówno kolorem jak i materiałem. Duże plecionki posprzątają nam przestrzeń w łazience jako kosz na rzeczy do prania, w sypialni – na poduszki, pledy czy koce, w przedpokoju – na czapki, szaliki rękawiczki, w pokoju dziecięcym na zabawki, książeczki i inne.
  1. Pudła, pudełka…- w szafkach i na szafach – chowamy w nich buty, sprzęty, pamiątki rodzinne, zdjęcia. Dzięki dobrze zorganizowanemu systemowi pudełek możemy stworzyć własne archiwum z dokumentami.

W sieci znajdziemy sporo inspiracji dekoracyjnych, może niektóre zachęcą do zrobienia własnych pudełek oklejonych resztkami tapet czy wykończone pasmanterią. Można też zaangażować w ich stworzenie dzieci – wtedy nasze organizery staną się niepowtarzalne. Ręcznie wykonane pudełeczka możemy podpisać zgodnie z zawartością wnętrza!

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz