lodówka dwudrzwiowa

lodówka dwudrzwiowaLodówka dwudrzwiowa na pewno sprawdzi się w kilkuosobowej rodzinie, szczególnie tam, gdzie zakupy są robione raz w tygodniu i sprzęt powinien zapewnić możliwość przechowywania zapasów. Nowoczesna technologia sprzętów AGD pozwala na energooszczędność nawet większych lodówek. Dodatkowo są przyjazne dla środowiska, a urozmaicone wzornictwo i wysoka jakość wykonania sprawiają, że nawet większa lodówka dwudrzwiowa wygląda jak designerski gadżet.

Nowoczesne funkcje dwudrzwiowej lodówki:

  • Total No Frost – zapewnia przechowywanej żywności maksymalną świeżość
  • Technologia Smart Diagnosis umożliwia łatwe i szybkie rozwiązywanie problemów
  • Moist Balance Crisper – system redukujący nadmiar wilgoci
  • Mocne półki z hartowanego szkła
  • Express Freeze
  • Liczne czujniki cyfrowe

Jak dbać higienę lodówki nie tylko dwudrzwiowej?

lodówka dwudrzwiowaCzy wiesz, że to klamka i uchwyt jest najbardziej brudną częścią używanej lodówki? Dlatego tą część myjemy przynajmniej raz w tygodniu. Wnętrze lodówki oczyszczamy przynajmniej raz w miesiącu i najlepiej robić to w dniu największych zakupów. Do mycia lodówki używamy środków na bazie alkoholu lub mieszanki wody i octu. Aby na dłużej zachować świeży zapach umieść w umytej lodówce miseczkę z mieloną kawą.

Ergonomia i lodówka dwudrzwiowa?

Zapewne słyszałaś o metodzie FIFO czyli pierwsze weszło, pierwsze wyszło! – Warto ją stosować w ergonomicznym zarządzaniu żywnością w lodówce. Staraj się wypracować nawyk ułatwiający prawidłowe używanie produktów. Te najświeższe umieść z tyłu półki, a te które powinniśmy zjeść najszybciej, z przodu. W ten sposób zapanujesz nad marnowaniem i  wyrzucaniem przeterminowanych lub zepsutych pokarmów.

Zapoznaj się również z poradnikiem: Jak kupić lodówkę?

źródła zdjęć: www.lg.com/pl

Dodaj komentarz