szklanka z logo

Szukasz pomysłów na praktyczne i eleganckie gadżety reklamowe dla swojej firmy? Wybierz szklanki z logo! Teraz można kupić je w wielu różnych wariantach do wyboru – także za pośrednictwem internetu. Jak wybrać te najlepsze? Gdzie je zamówić?

Szklanki reklamowe – kiedy warto je kupić?

Podobnie jak kubki reklamowe, także szklanki reklamowe są bardzo praktycznym gadżetem, który pozwala na serwowanie napojów. To powoduje, że są one chętnie kupowane przez wiele firm.

Najczęściej szklanki reklamowe kupowane są jako podarunki firmowe. Mogą być one praktycznym prezentem przeznaczonym dla partnerów biznesowych firmy oraz dla jej ważnych klientów. Również świetnie nadają się jako podarunek dla pracowników – mogą być one używane przez nich na stanowiskach pracy lub w domu.

Ponadto szklanki z logo firmy mogą być używane w lokalach gastronomicznych, na przykład w restauracjach, kawiarniach czy w barach, promując dzięki temu firmę. W podobnej roli można także wykorzystać je w firmie, na przykład po to, aby zaserwować swoim klientom i kontrahentom wyśmienite napoje podczas spotkania firmowego lub innego eventu, na przykład targów, akcji promocyjnej.

Jakie szklanki reklamowe wybrać?

Producenci szklanek z logo mogą zaoferować klientom dostęp do wielu różnych produktów. Wśród nich znajdują się szklanki reklamowe poniższych typów:

  • Szklanki klasyczne – w różnych kształtach oraz pojemnościach,

  • Szklanki z podwójnymi ściankami – na dłużej trzymają ciepło,

  • Szklanki z pokrywkami – mogą służyć jako podręczne naczynia do przenoszenia napojów,

  • Szklanki w kształcie słoika – wyposażone w praktyczny uchwyt, pokrywkę zakręcaną oraz w słomkę, są chętnie kupowane jako letnie gadżety.

Dobór szklanek reklamowych może odbywać się według ich zastosowania oraz przeznaczenia, na przykład do użytku w firmie sprawdzą się szklanki klasyczne i z podwójnymi ściankami, natomiast jako gadżety na eventy do wręczenia klientom świetnie sprawdzą się te z pokrywkami.

Gdzie zamówić szklanki reklamowe z logo firmy?

Dzisiaj szklanki reklamowe można zakupić w firmach specjalizujących się w sprzedaży gadżetów reklamowych wielu typów. Mogą one przygotować je na indywidualne zamówienie zgodnie z życzeniem klienta.

Wykonaniem szklanek reklamowych zajmuje się wiele firm, które prowadzą usługi w zakresie ich personalizacji, czyli wykonania na nich nadruków. Najczęściej umieszcza się na nich logo, które pozwala na promowanie firmy za każdym razem, gdy szklanka znajduje się w użyciu.

Zamówienie szklanek reklamowych może odbywać się również online – wiele firm wykonujących gadżety przyjmuje zamówienia przez internet, dlatego można wtedy bardzo łatwo zakupić potrzebne produkty z personalizacją.

Dodaj komentarz