Na weselach coraz częściej pojawiają się inne alkohole poza popularną wódką. Gusta gości zmieniają się, dlatego pary podążają za nimi, aby ich wydarzenie mogło być w pełni udane i pozostawić po sobie miłe wspomnienia. Jedną z popularnych atrakcji na przyjęciach weselnych stał się drinkbar. Jak go zorganizować? To nie takie trudne!

Dlaczego warto przygotować drinkbar na wesele?

Drinkbar, czyli miejsce, gdzie można przygotowywać drinki albo je zamawiać, jest atrakcją cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem podczas wesel.

Przede wszystkim drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ to doskonała okazja, aby goście mogli zasmakować w swoich ulubionych alkoholach lub też w czymś całkowicie nowym, czego jeszcze nigdy wcześniej nie próbowali. Szeroka gama trunków powoduje, że goście, którzy nie przepadają za weselną wódką, mogą łatwo znaleźć dla siebie coś w swoim guście.

Dodatkowo drinkbar na wesele może być znakomitą atrakcją, ponieważ goście mogą sami nauczyć się przyrządzania drinków. Wystarczy umieścić przy nim receptury. Alternatywa to zamówienie drinkbaru z obsługą – wtedy za szykowanie drinków odpowiedzialny będzie doświadczony barman.

Drinkbar na wesele – samoobsługa czy obsługa barmańska?

Organizacja drinkbaru na wesele będzie wymagała podjęcia decyzji dotyczącej sposobu przygotowywania drinków.

1. Drinkbar z samoobsługą

W tym przypadku przygotowuje się stół, na którym umieszczane są trunki wraz z dodatkami, na przykład syropami, ziołami. Przy stole umieszcza się następnie receptury na drinki, aby goście mogli przyrządzać je sami, podążając krok po kroku za instrukcją. Warto zadbać wtedy o różnorodność drinków i przyszykować również ich warianty bezalkoholowe.

Taki drinkbar na wesele jest tańszą opcją i może zapewnić świetną zabawę dla gości, dlatego jest on wybierany bardzo chętnie.

2. Drinkbar z obsługą barmańską

Druga opcja to zamówienie drinkbaru wraz z profesjonalną obsługą barmańską. W tym przypadku za przyrządzanie drinków odpowiedzialny jest doświadczony barman. Może on przyrządzać dla gości różnorodne drinki – alkoholowe i bezalkoholowe. Dodatkowo atrakcją podczas przyjęcia może być pokaz barmański, podczas którego barman przygotowuje drinki z wykorzystaniem efektownych ewolucji.

Gdzie zamówić drinkbar na wesele?

Obecnie drinkbar na wesele można zamówić w wielu firmach zajmujących się organizacją eventów barmańskich.

Warto zapoznać się bliżej z dostępnymi propozycjami online, a następnie skontaktować się z wybranymi firmami, aby uzyskać więcej informacji dotyczących cen i zarezerwować termin w firmie zapewniającej obsługę na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz