pudelka

Szukasz pudełek, które będą mogły nadać Twoim produktom efektowny wygląd? Pomyśl o zamówieniu pudełek z magnesem! Dlaczego warto je wybrać? Do jakich produktów nadają się one najlepiej? Gdzie je zamówić?

Jak zbudowane są pudełka na magnes?

Pudełka wyposażone w magnes pozwalają na wygodne otwieranie i zamykanie. Magnes pozwala wtedy na przytrzymanie wieczka pudełka w miejscu i powoduje, że korzystanie z niego jest bardzo proste i wygodne.

Producenci tego typu opakowań mogą zaoferować je w wielu wariantach. Bardzo często wybierane jest pudełko na magnes z wieczkiem nakładanym na całe pudełko. Magnes wtedy zlokalizowany jest na jego boku. Takie opakowania są oferowane w różnych kształtach i wielkościach, co powoduje, że można łatwo dobrać je do konkretnych produktów.

Również można zamówić pudełka innych typów, na przykład może być to pudełko z wieczkiem dzielonym na pół, które otwiera się na górze opakowania i zabezpieczone jest magnesem.

Zamknięcie z magnesem może mieć też dekoracyjny wygląd, na przykład może być wycięte i ozdobione logo marki lub producenta.

Kiedy stosuje się pudełka magnesowe?

Opakowania na magnes mają rozległe zastosowanie i obecnie używane są one w wielu branżach.

Najczęściej pudełko na magnes służy do zapakowania produktów prestiżowych, drogich, na przykład jak luksusowe kosmetyki, biżuteria, galanteria skórzana, zegarki, drobne AGD czy wysokiej klasy produkty delikatesowe.

Również pudełko na magnes może być wykorzystane do przygotowywania paczki PR od firmy albo do pakowania gadżetów reklamowych, które przekazywane są klientom albo kontrahentom.

Dzięki zastosowaniu pudełka na magnes produkty uzyskują ekskluzywny wymiar, co również przekłada się na większe zadowolenie klienta, który może otrzymać wyrób w tak atrakcyjnym opakowaniu. Często tego typu pudełka używane są także wielokrotnie, na przykład do przechowywania, co jest ich dodatkowym atutem.

Gdzie zamówić pudełka na magnes?

Obecnie pudełko na magnes można zamówić w wielu firmach zajmujących się produkcją tego typu opakowań.

Pudełka magnesowe mogą być w pełni spersonalizowane, co powoduje, że można łatwo dopasować je do produktów, które mają być w nich przechowywane. Przykładowo można wybrać wielkość pudełka, jego kolor z zewnątrz oraz od środka, nadruki czy wypełnienie, na przykład wykonane z pianki albo z tektury.

Warto zapoznać się bliżej z różnymi ofertami firm, które wykonują pudełka magnesowe. Na ich stronach internetowych można zobaczyć ich realizacje oraz oferty. Zamówienia mogą być składane także przez internet.

Dodaj komentarz