piec

Wybór odpowiedniego wyposażenia gastronomicznego do lokalu ma kluczowe znaczenie. Obecnie wielu restauratorów decyduje się na zakupienie pieców elektrycznych. Co przygotowali producenci? Gdzie można zakupić wysokiej jakości piece elektryczne gastronomiczne w niskich cenach?

Piece elektryczne gastronomiczne – co to jest?

Nowoczesne piece elektryczne gastronomiczne są w stanie znacznie uprościć procesy przyrządzania posiłków w lokalach gastronomicznych. To urządzenia w dużej mierze zautomatyzowane, które nie wymagają czasochłonnej obsługi, a przy tym oferują swoim użytkownikom dostęp do szerokiej gamy funkcji.

Najczęściej wykorzystywane piece elektryczne gastronomiczne to piece konwekcyjno-parowe. Tego typu urządzenia wykorzystują parę wodną oraz konwekcję – gorące powietrze z wymuszonym obiegiem, aby przygotowywać potrawy. Oddają one do dyspozycji gotowe programy, ale także pozwalają na ich zmianę według oczekiwań użytkownika.

Jakie funkcje oferują piece elektryczne gastronomiczne?

Obecnie piece elektryczne gastronomiczne to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu, za pomocą których można przyrządzać różnorodne posiłki wieloma technikami.

Przede wszystkim piece te pozwalają na:

  • pieczenie
  • smażenie
  • grillowanie
  • gotowanie
  • gotowanie na parze
  • odgrzewanie
  • utrzymywanie temperatury

Sterowanie nowoczesnymi piecami odbywa się za pomocą ekranów dotykowych lub pokręteł w połączeniu z wyświetlaczami LED, które umożliwiają bardzo łatwe wybranie odpowiednich funkcji bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy w zakresie ich obsługi. Tańsze piece elektryczne gastronomiczne wyposażone są najczęściej w pokrętła do ustalania parametrów pracy.

Gdzie można kupić piece elektryczne dla gastronomii?

Obecnie nowoczesne piece elektryczne gastronomiczne są oferowane w wielu sklepach specjalizujących się w dostawie wyposażenia gastronomicznego. Na miejscu można sprawdzić modele pieców różnych producentów oraz skorzystać z fachowych porad przy doborze odpowiedniego wyposażenia.

Ponadto piece elektryczne gastronomiczne mogą być zakupione w sklepach internetowych. Sklepy gastronomiczne online są w stanie zapewnić swoim klientom dostęp do szerokiej gamy wyposażenia w przystępnych cenach z dostawą pod wskazany adres. Wiele z nich oferuje także usługi polegające na projektowaniu kuchni, doradzając w doborze najlepszego wyposażenia dla gastronomii.

Gdy zatem szukasz funkcjonalnego, prostego w obsłudze i energooszczędnego pieca do lokalu gastronomicznego, wybierz piece elektryczne gastronomiczne!

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Dodaj komentarz