Naszywki – hit wiosny i lata 2017NEW YORK, NY - FEBRUARY 17: Chiara Ferragni is wearing a Mr and Mrs Italy jacket trousers Gcds customized jeans bag from Anya Hindmarch and shoes from ChiaraFerragniCollection at Streets of Manhattan on February 17, 2015 in New York City. (Photo by Timur Emek/Getty Images)

Naszywki pojawiły się w modowych trendach już kilka sezonów temu, jednak wygląda na to, że w to tej wiosny i lata będą prawdziwie królować. Przypinki, hafty i aplikacje nadają zwykłym ubraniom młodzieńczości, indywidualności i charakteru. W sieciówkach mamy całe mnóstwo ubrań i akcesoriów ozdobionych w ten sposób. Od bluz i dżinsów po buty i torebki. Do wyboru do koloru. I oczywiście możemy nabyć taki gotowy ciuch. Ale prawdziwą frajdę może sprawić samodzielne ozdobienie ubrań.

Naszywki – hit wiosny i lata 2017

Naszywki w przeróżnych rozmiarach, wzorach i kolorach kupimy w dobrze zaopatrzonej pasmanterii ( lub Internecie). Zazwyczaj z jednej strony pokryte są specjalnym klejem, który po zaprasowaniu gorącym żelazkiem przyklei aplikację do tkaniny. To prosty i niedrogi sposób na ekstra, oryginalny ciuch. Oto kilka pomysłów:

Naszywki – hit wiosny i lata 2017

Naszywki to doskonały sposób na „nowe życie” dla znoszonych dżinsów.

Naszywki – hit wiosny i lata 2017

Kwiatowe hafty – elegancka i oryginalna ozdoba „zwykłej” sukienki

Naszywki – hit wiosny i lata 2017

Naszywkami ozdabiamy także akcesoria, na przykład buty.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz